ugkjuchniewicz.pl

ugkjuchniewicz.pl

wczasy nad morzem z dzieckiem

wczasy nad morzem z dzieckiem

Najlepsze jazdę parki tematyczne Disney World na Florydzie

Walt Disney World na Florydzie jest idealnym miejscem, aby przez całe życie wspomnienia rodzinne powiększanie ust gdańsk, niektóre z najbardziej ekscytujących i technologicznie zaawansowanych atrakcje dla rodzin z dziećmi znanych człowiekowi zapakowane w czterech niezwykłych parków rozrywki.

Przy tak wielu przejażdżki do przyjęcia, że ??ważne jest, aby zrobić swoje badania na początku i wyłowić z atrakcji myślisz, że ty i twoi bliscy korzystają najczęściej. Czas płynie niewiarygodnie szybko, jeśli są zabawy, więc ważne jest, aby większość z nich.

Oto najlepsze atrakcje, które można znaleźć w każdej z czterech parków rozrywki Disney World na Florydzie.

1. Magic Kingdom Park: Space Mountain – Przygotowanie do wyciągu off w przestrzeni międzygalaktycznej przygodzie, która będzie batem cię obok spadających gwiazd, niebieskich konstelacji satelitów, błyszczących i wirujących czarnych dziur. Większość doświadczeń jazda będzie w ciemności, lecz będzie czuć się wyjątkowo szybkie i ekscytujące. Wszechświat czeka na swój przyjazd, więc przygotuj się do startu na tej adrenaliny pompowania przejażdżki.

2. Disney Hollywood Studios: Rock ‚n’ Roller Coaster Starring Aerosmith – Przygotuj się czadu z jednym z najbardziej znanych i najbardziej znanych amerykańskich muzyków na tej dużej prędkości roller coaster. Odpowiednie dla dużych dzieci, młodzieży i dorosłych, doświadczenie adrenalina-pompowanie uzupełniane i wzmacniane przez rytm jazdy od ścieżki dźwiękowej nagranej przez zespół rockowy specjalnie dla tej atrakcji. Każdy samochód na roller coaster wyposażony jest w stanie systemu Audio Art i jest zbudowany, aby pomóc blast przez maniakalnego doświadczeniem muzycznym.

3. Disney Animal Kingdom: Kali rzeka Rapids – Rodzina z dziećmi atrakcją dla nieustraszonych awanturników nadaje, ten wspaniały jazdy zabierze Cię w podróż po lasach deszczowych na ubijaniu Chakranadi rzeki w rejonie Azji i tego wspaniałego parku rozrywki.
Artykuł dzięki: