ugkjuchniewicz.pl

ugkjuchniewicz.pl

wczasy nad morzem aquapark

wczasy nad morzem aquapark

Dwa kolejne parki narodowe zasługują na wzmiankę jako wspaniałych miejsc campingowych motorhome w Waszyngtonie. Mount Rainier jest, oczywiście, jednym z najbardziej znanych miejsc dla zwiedzających Waszyngton. Zobaczysz jeszcze więcej niż jego pamiętnych ośnieżone szczyty, jednak gdy odwiedzają Park Narodowy Mount Rainier. Wilgotne lasy strefy umiarkowanej, lodowce i cichy wulkan współistnieć z górskich łąk i starych lasów wzrostu. Schować aparat gdzieś pod ręką, jak można wyciągnąć RV w tej niezapomnianej Park. Dwa camping może pomieścić RV, więc należy zrobić rezerwacje wcześnie.

Wyspa San Juan National Historic Park, położony w Cieśninie Gruzji, łączy w sobie najlepsze z naturalnych cudów Waszyngtonu o wyglądzie w historii wojskowości państwa. Zajęte jednocześnie przez obie wojsk amerykańskich i brytyjskich, ten potargany wyspa położona pomiędzy Kolumbii Brytyjskiej i USA został uznany za strategiczny punkt dla ochrony okolicznych bogate zasoby naturalne, że oba kraje nadzieję kontrolować.

Dzisiejsze obozowicze kempery można zobaczyć nie tylko zabytkowe reenactments w amerykańskim obozie Camp i angielskim, ale także emocji do zabytków wielorybów orca, morświny i szerokiego zakresu brzegu ptaków. Można też szpiegować lisa lub dwa, i orły spojrzenie na wysokim niebie nad wyspą. Lakedale pole kempingowe oferuje piękne kempingi nad jeziorem i możliwości dla kajaki, pole namiotowe, rybołówstwo i wielorybów na miejscu.

Jest tak wiele więcej do zobaczenia w stanie Waszyngton, wystarczy wypełnić kolejny cały artykuł. Zanurzyć palec do wspaniałych miejsc w Evergreen State przez pierwszy RV camping w swoich parkach narodowych. Nie ma lepszego sposobu, by poznać ten klejnot w Ameryce w Pacific Northwest.

Ten artykuł został napisany przez Joe Laing terapia par białystok El Monte RV, źródła do wypożyczalni RV w całych Stanach Zjednoczonych.RV to doskonały sposób na rozpoczęcie na następne wakacje rybackiej do stanu Waszyngton. Pamiętaj, aby sprawdzić na stronie internetowej El Monte RV Więcej informacji na temat Washington RV Vacations i wynajmu RV Washington State.

Artykuł dzięki: