ugkjuchniewicz.pl

ugkjuchniewicz.pl

wczasy nad morzem biuro podrozy

wczasy nad morzem biuro podrozy

Jak Bóg z tobą rozmawiać

„Bóg może mówić przez grzmoty piorunów, bo jest naprawdę Bogiem mówić głośno,” mówi Dianna, 8.

Nie jestem pewien, jak to działa, ale Lane, 7 , wyjaśnia: „Bóg jest w niebie, a kiedy są wysokie, to łatwo mówić w dół.”

O, teraz rozumiem. To trochę jak bycie na szczycie góry i krzyczeć do tych poniżej.

Przyjaciele, jeśli chcesz, aby skupić się na Boga mówiąc z wyżyn, pamiętaj górę Synaj, gdzie Mojżesz otrzymał 10 przykazań. Ale najpierw rozważyć doświadczenie Mojżesza, gdy był pasterzem na pustyni. Usłyszał głos Boga z niezwykłego krzewu, który trzymał na spalenie.

Ponieważ Mojżesz był duchowo alert, że kontrolowane płonącego krzewu. Usłyszał głos Boga, i przekształcił go w wybawiciela narodu hebrajskiego.

Na szczycie góry, spodziewamy się usłyszeć głos Boga. Jednak często jesteśmy głusi na głos Boga w zwyczajnych krzewów naszych codziennych doświadczeń.

Kto wie? Może Bóg chce cię wykorzystać do dostarczania naród. Jeśli nie naród, może on dzwoni do dostarczenia sąsiadowi samozniszczenia.

W Czadzie, 8, mówi: „Bóg może mówić do nas, gdy coś jest nie chce nam zrobić.”

Przed działać, upewnij się, że słyszy głos Boga w pierwszej kolejności. Pamiętasz, co się stało z Mojżeszem po raz pierwszy starał się dostarczyć swój lud. Zabił egipskiego nadzorcę i musiał uciekać na pustynię, gdzie spędził 40 lat dbając o owcach.

Hannah, 9, mówi głosem Boga nie może być słyszalny: „Bóg posłużył się mówić głośno, tak aby ludzie mogli usłyszeć go jak każdą inną osobę Teraz nie robi, że On mówi do nas przez naszych sercach Brzmi to dość trudne… zrobić, ale Bóg może zrobić wszystko. Bóg rodzaj stawia ideę w naszych głowach, i jakoś, po prostu działa! „

„Bóg umieszcza go w swoim sercu, a to idzie całą drogę do mózgu”, mówi Taylor, który w wieku 6 lat ma wyraźną przewagę nad dorosłymi.
Artykuł dzięki: