ugkjuchniewicz.pl

ugkjuchniewicz.pl

wczasy nad morzem dla seniora

wczasy nad morzem dla seniora Od pierwszego dziecka Bożego Narodzenia, zdjęcie zrobione z Santa może udokumentować wzrost i wspomnienia. Można też zabrać rodzinę na specjalnym miejscu i ma roczną zdjęcie. Specjalne miejsce może być na podwórku lub w górach, w dowolnym miejscu twoja rodzina cieszy się z bycia razem. Następnie każda osoba może Journal, gdzie są i co robią w tym roku. Młodsze dzieci mogą narysować lub napisać z kredką w czasopiśmie rodzinnego.

Twój dziennik rodzina może obejmować domu lub domów, w których żyłeś. Można udokumentować swoich domów rodzinnych przez lata. Jeśli nigdy nie przeniósł, można robić zdjęcia po zmianie koloru farby lub jako liści rosła. Każdy członek rodziny może napisać roczną pamięć mieszka w tym domu.

Inną funkcją dzienniku rodziny może nagrywać historie zdrowotne członków rodziny. Staje się to czasopismo medyczne dla łatwego odniesienia do przeszłości historii medycyny. W tym samym czasie, można nagrać swoje drzewo genealogiczne.

wczasy nad morzem dla seniora

Czasopismo rodzina staje się zachowywała pamiątkę i wspaniały, niezapomniany projekt i przygody, że cała rodzina może pracować nad sobą. To jest coś, co staje się bezcennym skarbem książka wypełniona wspomnieniami, które można podziwiać w nadchodzących dziesięcioleciach.

Copyright 2003 Doreene Klemens All Rights Reserved

wczasy nad morzem dla seniora

Doreene Clement jest twórcą, The 5 Rok Journal, czasopismo, gdzie można czasopismo swoje życie w jednej książce, przez okres 5 lat. Można zwiedzać książkę http://www.the5yearjournal.com

dkcomni@aol.com 480.423.8095

Artykuł dzięki: