ugkjuchniewicz.pl

ugkjuchniewicz.pl

wakacje nad morzem ile kosztuja

wakacje nad morzem ile kosztuja

Głos Boży ma krótszy dystans do podróżowania między jego serca i mózgu.

Przed słuchając ich sercach, Hannah i Taylor byłoby dobrze, aby słuchać proroka Jeremiasza, który napisał: „Podstępne jest serce nade wszystko i zepsute”.

Bóg obiecuje przekształcić oszukańcze serca poprzez umieszczenie Ducha Świętego do wszystkich tych, którzy ufają Jezusa jako Zbawiciela. „Czy nie wiecie, że ciało wasze jest świątynią Ducha Świętego?” Apostoł Paweł napisał do chrześcijan w Koryncie.drzwi zewnętrzne gdynia

Ale nawet nowe serce potrzebuje nowego programu. „Myślę, że sposób Bóg mówi do nas przez Biblię, ale musimy czytać i uczyć się go”, mówi Kyle, 12. Dlaczego? „Ponieważ Biblia jest Słowem Bożym”, dodaje Ryan, 10.

Pomyśl o Biblii jako list miłosny od Boga. Kiedy Bóg przemawia bezpośrednio do serc swoich ludzi, to nigdy nie będzie sprzeczne z jego list miłosny, Biblię. Na przykład, jeśli myślisz, że możesz usłyszeć Boga, mówiąc coś ukraść, to nie jest jego głos.

Chociaż niektóre widok modlitwa jako jednokierunkowej ulicy – od nas do Boga – Adriane, 10, mówi, że jest dwukierunkowa. „Bóg może mówić do nas, odpowiadając na nasze modlitwy Jeśli pytamy go, aby zrobić coś w naszych modlitwach, a on to robi, że jest on odpowiadając na nasze modlitwy. Bóg nie trzeba mówić [w słyszalnym głosem], aby móc rozmawiać z tobą. „

wakacje nad morzem ile kosztuja

Cisza jest kluczem, mówi Hillary, 6: „Kiedy się modlicie się do Boga, a ty jesteś bardzo spokojnie i cicho, można go usłyszeć.”

Czy zaginął na największej rozmowy można mieć, ponieważ nie zostały jeszcze?

Punkt do rozważenia: Bóg chce mówić do wszystkich swoich dzieci. Pismo do zapamiętania: „Bądź spokojna i wiem, że jestem Bogiem” (Ps 46: 10a). Pytanie do rozważenia: Czy Bóg mówi do ciebie dzisiaj?

Carey Kinsolving jest felietonista, producent, autor, mówca i strona deweloper. Aby zobaczyć więcej materiału takiego, odwiedzić http://www.KidsTalkAboutGod.org.The Kids Talk About strona Bóg zawiera wolny, online treści przeznaczonych dla dzieci i rodzin. Zobacz Kid Wywiady telewizyjne Carey użytkownika. Usłyszeć rozmowę książki. Broszura darmowe lekcje z „Kids Color Me Biblii” i stworzyć własną książkę. Niech 11-letnia dziewczyna zabierze Cię w podróż dookoła świata w misji Explorers Streaming Video. Broszura biblijnych wersetów zilustrowanych przez artystów potomnych. Otrzymuj bezpłatne, abonament tygodniowy e-mail do naszych Oddania Bible Lessons.

Biblijne cytaty z tej lekcji Biblii z New King James Version.

Artykuł dzięki: